+48 530 375 421

Zadzwoń i umów się na spotkanie

O nas

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces"
~Henry Ford

IMMOBILI specjalizuje się w zarządzaniu wspólnotami, nieruchomościami komercyjnymi i drogami wewnętrznymi. Jesteśmy odpowiedzialni i rzetelnie podchodzimy do swoich obowiązków.

Posiadamy przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, który może liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Cechuje nas staranność, efektywność, błyskawiczne reakcje i działanie adekwatne do pojawiających się okoliczności.

Jesteśmy godni zaufania, ponieważ w pierwszej kolejności stawiamy na jakość naszych usług. Tworzymy atmosferę współdziałania i poczucia bezpieczeństwa.

Staramy się z jednej strony zapewnić naszym klientom komfort i spokój poprzez działanie w ich dobrze pojętym interesie, z drugiej strony – zagwarantować profesjonalną obsługę wyrażającą się w generowaniu oszczędności i racjonalnym podejściu do zarządzania nieruchomościami.

Mamy też poczucie humoru i z pasją wykonujemy swój zawód.

Jak pracujemy?

  1. Ustalamy cele, działania i priorytety.
  2. Lokalizujemy zasoby i środki.
  3. Realizujemy przyjęty plan zarządzania.
  4. Kontrolujemy wykonanie wyznaczonych celów.

W efekcie realizujemy konkretne założenia i sprawnie koordynujemy funkcjonowanie nieruchomości poprzez integrację potencjałów osobowych, technicznych i finansowych.